"Liga lu' Lică". AS Tufeni - Teleajen Văleni 3-1

Un meci între două echipe bune ale campionatului judeţean, AS Tufeni şi Teleajen Văleni, a început cum nu se poate mai prost pentru gazde, astfel că după oprimă repriză foarte modestă, poate cea mai slabă din acest sezon, elevii lui Robert Stoica erau conduşi cu scorul de 1-0. În schimb, după pauză, gazdele s-au dezlănţuit şi s-au impus categoric, marcând de trei ori prin, prin Brebenel (foto), minutele 60, 79, şi Comnoiu, ninutul 90+1, învingând mai mult decât elocvent, cu scorul de 3-1.
Antrenorul Robert Stoica a trimis în teren pentru AS Tufeni următorul "11": Filoti - A. Ştefan, Braşoveanu, Iordache, Zecheru - Ursea, Anghel, Comnoiu, Bridinel - Brebenel, Mocanu. Au mai jucat: Bălănică, Costea, Dincă.

0 Response to ""Liga lu' Lică". AS Tufeni - Teleajen Văleni 3-1"